1xbet tombala nasıl oynanır? Sorusu karşılığında, site yönetimi tarafından belirlenmiş 3 farklı oyun seçeneğinin olduğu görülmektedir. İçerikte yer alan tombala oyunları, bingo, bingo boom, bingo 37 Ticket olarak isimlendirilmiştir. 3 farklı seçenek üzerinden oyun oynaması mümkün hale getirilmiş olup, burada şans faktörünün etkisi ile oyunlarda yer alma şansı üyelere verilmiştir. Üye olmadan herhangi bir oyun seçeneğinde yer alınması mümkün değildir.  Her oyun seçeneğinde yer almak için, üyelik esasları bulunmakta olup, çekilişler başlamadan önce bilet satın alma şeklinde ayrı bir zorunluluk da bulunmaktadır.

1xbet Tombala Oyunları

1xbet tombala oyunları şeklinde ayrı bir kategori belirlemiş olup, bu kategoriye ana sayfa üzerinden erişilmesi mümkündür. 3 farklı oyun versiyonu üyelerin karşısına çıkarılmıştır ve bu oyun versiyonlarında, canlı çekilişler eşliğinde üyelere şans dağıtıldığı görülmektedir. Tombala oyunun oynanması konusunda canlı çekilişler ile 90 adet numara üzerinden çekiliş yapılmaktadır. Oyuncu, bilet satın aldıktan sonra, çekilen bu numaraları karta işaretleme işlemini yapabilmektedir. Her bilet üzerinde Matriks olarak ifade edilen bir düzen bulunmaktadır. Biletlerin üzerinde 10 adet sütun ve 9 adet satır vardır. Her Matriks kümesinde, 1’den 90’a kadar numaraların yerleştirilmesine imkan sağlayan bir oyun çeşididir. Klasik tombala anlayışı ile benzerlik göstermekte olup, bir sütun içerisinde tahmin edilen numaralara göre, ödül dağıtımının yapıldığı görülmektedir.

1xbet Tombala Oyunları Ödülleri Nelerdir?

1xbet tombala oyunları ödülleri nelerdir? Sorusunun karşılığında, sütunlar üzerinde tahmin edilen numaralara göre ödül dağıtımı anlayışının bulunduğu görülmektedir. 3 numara bilinir ise, 4 numara bilinir ise, 5 numara bilinir ise ya da 6 numara bilinir ise, farklı ödül seçeneklerine ulaşılmaktadır. Bilinmesi durumunda artı 200 jackpot ile oyuncular ödüllendirilmekte olup, canlı çekilişler eşliğinde satın alınan biletlere küreden çekilen numaraların isabet etmesi mantığına dayanmaktadır. Farklı, heyecanlı ve eğlenceli kazanç şansının var olduğu bir oyun olarak görülmektedir. Klasik tombala anlayışı ile arasındaki en büyük fark, satın alınan kartların üzerinde bulunan 90 adet numaradır. 90 adet numara ile çekilişlere katılım sağlanmakta ve küreden düşen topların karta isabet etmesi, takip edilmektedir.

 

Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus